Názory rodičov

 

Chcem Vás týmto veľmi, veľmi, veľmi pochváliť. Vás aj celý Váš kolektív. Ten čas strávený vo Vašej škôlke bol neskutočne úžasným prínosom pre Mišku a samozrejme aj pre mňa. Bol to krásny štart do bežného života. Nemohla som mať väčšie šťastie pri výbere predškolského zariadenia. Miška bola každým dňom chytrejšia, vyspelejšia, veľmi veľa jej to dalo a neuveriteľne veľa sa toho naučila. Videla som to každý deň. Je mi až do plaču, že sme /bohužiaľ/ museli vymeniť škôlku.
Kade chodím, všade Vás chválim a dovolím si povedať, že mi vďaka Vami „nastavenej laťke“ bude prispôsobenie novým podmienkam trvať dlhšie.
Určite sa s Miškou v blízkej dobe u Vás zastavíme „na pokec“.
Tak sa majte ešte pekne a prajem veľa takto spokojných mamičiek.

Heňa a môj anjelik Miška


 

Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za to, že ste tak ako my, dali Jakubkovi tie najlepšie základy, na ktorých môžme ďalej budovať jeho osobnosť. Pre nás ste a aj ostanete výnimočný človek, pretože som Vám od začiatku dôverovala tak ako keby sme sa poznali niekoľko rokov. Ešte teraz si pamätám na úplne prvý deň keď sme prišli k Vám do škôlky a ja som na Jakubkovi videla, že je v úplnej pohode a cíti sa príjemne a to ma utvrdilo, že vy ste ten správny človek, ktorému môžme zveriť naše dieťa.

Lucka a Kubko


 

Dakujeme este raz za knizku, lepsie ste sa ani trafit nemohli, je to teraz jeho najoblubenejsia rozpravka a k pozeraniu nam teda pribudlo aj listovanie a citanie z nej 🙂 Este raz sa chcem podakovat za Vasu starostlivost. Matko chodil do skolky rad, vela sa v nej naucil, posunul sa o velky kus dopredu a aj Vas osobne si oblubil. Tiež som Vam chcela povedat, ze aj plavecky kurz, ktory vo vasej skolke spolu s ostatnymi detmi absolvoval, mu velmi pomohol…nech sa vam dari, nech mate dobre deticky v skolke, s ktorymi sa bude dobre pracovat 🙂 Mirka a Maťko


 

dakujem za perfektnu starostlivost o nasho drobca Paliho, odporucam Vase jaslicky znamym 🙂 MUDr.Svitková